• DOLAR
  $1.794,13
 • EURO
  $0,3859
 • ALTIN
  $29.015,71
 • BIST
  $63,2

Garanti Şartları

Burada.tv ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma ile açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. Burada.tv hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.Burada.tv sadece “Ürün Paketi”nde belirtilen yükümlülüklerini yerine getireceğine dair “Garanti” vermektedir.

TESLİMAT ŞARTLARI

Bu site üzerinden alınan üyelik tabanlı herhangi bir hizmet, ödeme yapıldıktan hemen sonra ya da en geç 2 iş günü içerisinde aktif edilecek ve kullanıcının belirttiği e-posta adresine gerekli erişim bilgileri gönderilecektir. Bu site üzerinden satılan ürünlerin hepsi “hizmet” kategorisinde olduğu için aksi belirtilmedikçe kullanıcıya herhangi bir kutu, yazılım veya benzeri bir ürün postalanmayacaktır.

HİZMET/ÜRÜN İADESİ

Siteden ilk kez hizmet alacak gerçek veya tüzel kişiler hizmet alımından en geç 1 gün önce herhangi bir sebep göstermeksizin sözleşmesini tek taraflı iptal edip, ödemiş olduğu ücreti iade alabilecektir. Hizmet alımından sonra Burada.TV adresinde verilen servislerden kaynaklandığı kanıtlanmadığı yaşanan sorunlardan burada.tv sorumlu tutulamaz ,Uzun süreli hizmet alım sözleşmelerinde ,kullanıcı hizmet sözleşmesinde belirtilen yükümlülüklerini yerine getirilmediğini ispat ederse üyeliğinin kullanmadığı kısmı kadar iade alabilecektir.

Lütfen Görünüm > Bileşenler menüsünden istediğiniz "Sayfa Sağ 300px" bileşenlerini buraya sürükleyiniz.