• DOLAR
  $1.224,5
 • EURO
  $0,3637
 • ALTIN
  $21.246,17
 • BIST
  $58,04

Hakkımızda

Burada.TV hakkında,

Burada.TV ,sektörde yaklaşık olarak 15 yıldan beri faaliyet gösteren Intercode Teknoloji Sistemleri A.Ş’nin tescilli markası olarak faaliyet göstermektedir .

2005 yılından beri aktif olarak hizmet ve online video tarafında aktif olan şirketimiz ,alt ligler diye bilinen liglerde maç yayınları yaparak kısa sürede ciddi bir takipçi listesine erişmiş ve şu anda her hafta alt liglerden naklen maç yayınları yapan , her hafta en önemli maçların özet görüntülerini spor severlere ulaştıran bir Internet TV kanalıdır , Yerel Uusal ve Uluslararası alanlarda spor haberlerine en kısa sürede erişebileceğiniz ,bunun yanı sıra 400 den fazla ligin anlık skor bilgilerine erişebileceğiniz , ayrıca iddaa bülten bilgilerine erişebileceğiniz bir portal haline gelmiştir.

Sporla alakalı her türlü konuda yapmış olduğu özel projeler , Burada TV’nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor. Tarafsızlığı, ulusal öğelere ve evrensel etik değerlere saygılı, ilkeli yayın anlayışı, izleyicisi ile kurduğu iletişim, dinamik kadrosu ve teknik donanımı ile Burada TV teknolojik imkanların en iyisinin kullanıldığı teknik olarak en üst seviyede , içerik olarak ise herkese dokunan yayınlar yapmaktadır .

Burada TV tarafından hazırlanan içerikler burada.tv web sitesi , iPad, iPhone, Apple TV, Android akıllı telefon, Android tablet ve Smart TV uygulamaları ile erişilebiliyor.

Şirket Bilgileri: Intercode Teknoloji Sistemleri San ve Tic A.Ş
Marka : Burada TV

Yayın ortamı: Internet s

Yazışma adresi: Yenişehir Mah. Millet Cad Sümbül Sok No:6/A-1 Pendik / İstanbul

Tel : 0850 333 6998

İnternet adresi: www.burada.tv

e-posta adresi: info@burada.tv

Lütfen Görünüm > Bileşenler menüsünden istediğiniz "Sayfa Sağ 300px" bileşenlerini buraya sürükleyiniz.